O nás

Chirurgická, ortopedická a dermatologická ambulance

Ordinace SK Kladno s.r.o. je chirurgická, ortopedická a dermatologická ambulance sídlící v 1. patře fotbalového stadionu Františka Kloze. Objednat se lze telefonicky.

Ordinace SK Kladno historicky pečuje o sportovce všech věkových kategorií i sportovní centra mládeže. Naši lékaři mají bohaté zkušenosti nejen v celém rozsahu svých odborností chirurgie a ortopedie, ale i s péčí o sportovce a aktivně působí ve vrcholovém sportu.

MUDR. VLADIMÍR LEMON
Chirurg, ortoped

Zakladatel ordinace. Dlouholetý lékař SK Kladno. První stupeň atestace chirurgie získal roku 1981. Druhý stupeň roku 1987. Mimo jiné působí ve fotbalovém týmu SK Kladno a fotbalové reprezentaci ČR U16 – U19. Držitel Syllabovy plakety z r. 2011 za mimořádný přínos v péči o diabetiky.

MUDR. DAVID HOMER
Ortoped

První stupeň atestace ortopedie získal roku 2000. V letech 2002- 2012 působil jako lékař extraligového hokejového týmu HC Kladno. Od roku 2005 je držitelem certifikace pro specializovanou způsobilost ortopedie. V roce 2010 získal tzv “primářskou” licenci (licence vedoucího lékaře ve zdravotnictví). Mimo jiné působí ve fotbalové reprezentaci ČR U16 – U19 a extraligovém volejbalovém týmu Kladno. Člen týmu ordinace od roku 2012.

MUDR. Petr Kleisner
Chirurg

MUDr. Petr Kleisner pracuje na chirurgickém oddělení kladenské nemocnice, je držitelem dvou atestací v oboru. V Ordinaci SK Kladno působí od roku 2012. Operační výkony objednané z ordinace provádí na chir. odd. Nemocnice Kladno.

MUDR. VLADIMÍR DRVOTA
emeritní primář
MUDr. Vladimír Drvota vedl 23 let kožní oddělení kladenské nemocnice. Od roku 2020 působí v Ordinaci SK Kladno.
MUDR. LUKÁŠ MATĚJKA
Ortoped

MUDr. Matějka pracuje na ortopedickém oddělení Nemocnice Kladno. Od roku 2020 ordinuje v naší ordinaci. Dále působí jako lékař u fotbalové reprezentace mládeže ČR.

Sestry

Iveta Chocholáčková, Romana Švestková, Lucie Havlová, Sabina Havlová, Ivana Ratajová, Ivana Kleisnerová, Linda Macáková, Anežka Helebrantová

Komplexní péči zajišťujeme specialisty i z jiných odborností, vesměs z Oblastní nemocnice Kladno formou konzilií či dle stavu předáním do hospitalizační péče. Elektivní operační výkony, vyžadující celkovou anestesii, objednáváme k hospitalizaci na chirurgické či ortopedické oddělení ON Kladno a vesměs je provádějí naši lékaři v rámci svého hlavního úvazku v kladenské nemocnici.

Historie

Jak se celá ordinace vyvíjela

Ordinace SK Kladno vznikla v r. 2001, původně pro potřeby fotbalistů SK Kladno od přípravek až po „A“ tým.
Od roku 2006 má ordinace podepsané smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
V sezoně 2006-2007 „A“ tým SK Kladno postoupil do 1. ligy a ordinaci začalo využívat stále více sportovců i z ostatních oddílů nejen fotbalových, ale i jiných sportů z Kladna a okolí, jejich rodinní příslušníci, přátelé a známí.
V roce 2008 se ordinace přemístila ze suterénu tribuny SK do nově zrekonstruovaných prostor v 1. patře. Zde je již k dispozici plně vybavená vyšetřovna, moderní operační sál s vlastní sterilizací, zázemím, skladovými prostorami a pohodlná čekárna s TV a WIFI. Před tribunou je rozlehlé parkoviště, které mohou pacienti i doprovod zdarma využívat.
Od roku 2012-2013 byl lékařský tým posílen o ortopeda MUDr. Davida Homera a chirurga MUDr. Petra Kleisnera.
Ordinační hodiny jsou každý den do večerních hodin tak, aby to vyhovovalo zaměstnaným klientům. Od května 2018 došlo k rozšíření, viz aktuální ordinační doba.
Péči o chirurgické a ortopedické pacienty jsme rozšířili o odbornost dermatovenerologie.

Došlo u vás k náhlé změně stavu a neordinuje se?

Lékaře lze kontaktovat ke konzultaci o dalším postupu – kontrola, hospitalizace či jiné řešení.

Volejte na: 602 824 192